Aktualności Dodano: 24 czerwca 2021

Pracuj z nami!

Data rozpoczęcia: 2021-05-24
Data zakonczenia:

Oferta pracy

Specjalista do spraw organizacji imprez i wydarzeń

Wymagania:
- sprawne i skuteczne wysławianie się, zwłaszcza w piśmie,
- trzymanie ręki na pulsie, bycie blisko nerwu miasta,
- komputer i internet bez tajemnic,
- doświadczenie marketingowe,
- zdolność do perfekcyjnej organizacji pracy,
- samodzielność, skuteczność.

W zakres obowiązków wchodzi m.in.:
- planowanie wydarzeń,
- pozyskiwanie sponsorów,
- pozyskiwanie grantów z programów,
- nawiązanie współpracy z innymi instytucjami kultury (powiat, region, Polska), (wymiana, sprzedaż, kupno imprez),
negocjowanie umów.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
- pracę wolną od rutyny,
- realizację ciekawych, samodzielnych zadań.

CV w formie elektronicznej prosimy wysyłać na adres: kok@koscian.eu
Kontakt telefoniczny: (65) 512 05 75