Aktualności Dodano: 28 lipca 2020

Alicja Janosz Dzieciom

Data rozpoczęcia: 2020-08-30
Data zakonczenia:

 

Alicja Janosz Dzieciom

 

V Kościański Festiwal Baśni

 

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol“. Laureatka wielu festiwali w kraju i za granicą. Ma na koncie 3 solowe płyty. Laureatka 2 złotych płyt.
Prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Wolnej Szkole w Domaszczynie, w Ośrodku Działań Twórczych Światowid oraz w Vertigo Jazz Club we Wrocławiu, gdzie regularnie gra koncerty dla dzieci i nie tylko. Z powołania propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego odżywiania. Tworzy piosenki i koncertuje. Prowadzi bloga i pisze felietony do magazynu EkoStyle.

„Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności.“

 

Projekt "Alicja Janosz Dzieciom" powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z Bartoszem Niebieleckim - producentem krążka, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny.
Krążek składa się z 10 piosenek oraz z 10 podkładów - do każdej z nich. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, kończywszy na tanecznym funky.

 

30 sierpnia 2020, godz. 15:00
Park KOK, deszcz - sala KOK
wstęp bezpłatny