Aktualności Dodano: 04 stycznia 2022

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA

Data rozpoczęcia: 2022-01-18
Data zakonczenia: 2022-01-18

We wtorek, 18 stycznia BNP PARIBAS IDĘ DO KINA w Kościańskim Ośrodku Kultury. Filmowe hity w ferie zimowe nie tylko dla dzieci.

 

 

W REPERTUARZE:

 

"Sing 2" godz. 11:30, 16:15
animowany / familijny / komedia, czas trwania: 110 minut

Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki - Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła. Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie Tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore.
Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa, w tym świnka Rosita (głos zdobywczyni Oscara ® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce. 

 

 

"Spider-Man: Bez drogi do domu" godz. 13:35, 20:15
akcja / science-fiction, czas trwania: 148 minut

Największy hit 2021 roku! Do zdetronizowania ostatnich przygód Jamesa Bonda potrzebował niecałych dwóch tygodni. Prawie pół miliona widzów w Polskich kinach w ciągu trzech dni, ponad miliard dolarów wpływów w kinach na całym świecie.

Ten film po prostu trzeba zobaczyć!

Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

 

 

"Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4" godz. 18:20
komedia, czas trwania: 96 minut

Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków!

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

 

 

Zamów bilety na stronie idedokina.pl lub w kasie kina (Kasa kina czynna w dniu przyjazdu kina).

Ceny biletów:
18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)


W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa.
Seanse w sali widowiskowej KOK.

 

WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE:

1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą strój zasłaniający nos i usta
2. Szczegółowy regulamin dla widzów:
    a)  widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza

    b)  aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też zasłonić usta i nos na sali

    c)   i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury

3. Bilety będą sprzedawane na 30% miejsc na sali, pozostałe 70% biletów dostępne będzie dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid
4. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć

 

WAŻNE!

Mamy dla Was kolejne dobre wiadomości. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządu możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie "bilet Certyfikat". Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet - nie zapomnijcie go wypełnić.

Osoby kupujące „bilet Certyfikat” są zobligowane do pokazania swojego Certyfikatu przed wejściem do sali kinowej.

Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.