Aktualności Dodano: 05 września 2023

Dołącz do koła literackiego CZY TAM CZYTAM

Data rozpoczęcia: 2023-10-04 16:30
Data zakonczenia: 2023-10-04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środy należą do książek!

Koło literackie CZY TAM CZYTAM zaprasza na pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym.

Kochasz czytać? Nie wyobrażasz sobie dnia bez książki? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z literaturą? Książki czytać może KAŻDY. Rozmawiać o książkach też może każdy. Nie musisz być koneserem literatury. Nie musisz pisać biegle i bezbłędnie. Masz być - czytać, mówić, próbować i popełniać błędy. Musisz tylko chcieć tutaj z nami być. A my chcemy zaprosić cię do swojego grona!

Spotykamy się co tydzień w Kościańskim Ośrodku Kultury lub w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie - zależy od tematu spotkania. Rozsiadamy się i opowiadamy o tym, co przeczytane, co w planach, ale zawsze jest konkret - teksty krótsze, fragmenty, wiersze, temat i nasze myśli. A raz na jakiś czas spotykamy sie na rozmowie z konkretną lekturą wybraną wspólnie - za nami różne tytuły - od "Folwarku zwierzęcego" przez "Red, white and royal blue" aż po "Buszującego w zbożu". Czasem coś lżejszego, czasem cięższego, bo my nie unikamy żadnych tematów!

A dla osób, które lubią śledzić social media - tam też działamy! Wakacyjna przerwa motywuje do wznowienia działań internetowych, znajdziecie nas na Instagramie pod nazwą @czy.tam.czytam - poza krótkimi opiniami o książkach, chcemy działać też bardziej kreatywnie i filmowo. Jak bookstagramerzy!

 

Zainteresowani? Zapraszamy do nas!

spotkanie organizacyjne w środę, 4 października o godz. 16:30

w Kościańskim Ośrodku Kultury

 

Pytania i wątpliwości?

Napisz do mnie: magda.kok.kultura@gmail.com

lub zadzwoń: (65) 512 05 75