Dyskusyjny Klub Filmowy

Jeśli czytasz to zdanie, to oznacza, że znalazłaś\eś się w tym miejscu Internetu, w którym zaparkował Dyskusyjny Klub Filmowy Wiesława Kota, znanego polskiego krytyka filmowego. DKF zaprasza co tydzień na seanse filmowe do nowego kina Kościańskiego Ośrodka Kultury. Świetna akustyka, markowe nagłośnienie, działająca klimatyzacja i wygodne siedziska w sali projekcyjnej sprawiają, że można podążać za fabułą w normalnych kinowych warunkach. Przed każdym filmem nasz krytyk wygłasza prelekcję, a po seansie zaprasza do dyskusji. Zapowiedzi filmów (plakat) pojawiają się na stronie www.kok.koscian.pl  oraz na kilkunastu słupach ogłoszeniowych w mieście, a także w serwisach patronów medialnych: koscian.net, koscianiak, ekoscian.

W tym miejscu zawsze znajdziesz – z wyprzedzeniem, kilka dni przed seansem - tekst Wiesława Kota, który autor wygłosi  przed filmem prezentowanym w Dyskusyjnym Klubie Filmowym. Możesz więc odpowiednio wcześnie zdecydować, czy pójść na film, czy nie.

Wszystkie teksty naszego krytyka filmowego pisane są od zera, specjalnie dla nas i nie są publikowane nigdzie indziej, w żadnej gazecie ogólnopolskiej, ani prezentowane w jakimkolwiek programie telewizyjnym czy radiowym. Tylko u nas, dla Was.

Te teksty zawierają – oprócz krytycznych ocen filmowych, bądź fachowych rekomendacji - wiele prawd uniwersalnych, diagnoz psychologicznych czy spostrzeżeń wartych poznania, dlatego będziemy je tutaj publikować. Także dlatego, żebyś mógł\mogła zapoznać się z omówieniami filmów, które „opuściłeś\aś".

Po lewej stronie znajdziesz menu z wszystkimi dotychczasowymi DKF-ami.

(DŁ)

 

Dołącz do grupy na Facebooku:

 

 

 

 

   

 

Patronat medialny: