Aktualności Dodano: 29 lipca 2022

Hakuna Matata, czyli karaoke dla dzieci

Data rozpoczęcia: 2022-07-29
Data zakonczenia:

Dzisiaj towarzyszyły nam bajki, kreskówki i animacje, a my braliśmy do rąk mikrofon i dumnie śpiewaliśmy znane piosenki. I, co zaskoczyło nas bardzo, niewiele dziś było Anny i Elsy – tylko raz wspólnie wykrzyczeliśmy, że wszyscy mamy moc. To też każdy pokazał.

Na pytanie „Kto zaśpiewa teraz?” w jednej sekundzie w górze pojawiało się kilka rąk – szansę na wystąpienie miał każdy, nawet więcej niż jeden raz. Na ekranie duża różnorodność, bo skoro uczestnicy starsi i młodsi to i animacje bardzo różne. Również te mniej znane utwory, co bardzo nas cieszy. Tekst na dużym ekranie pozwalał śpiewać nie tylko trzymającym mikrofon, a ci, którzy czytać jeszcze nie potrafią, świetnie poradzili sobie bez niego – bo kto powiedział, że nie można śpiewać z pamięci?

Tym razem (bo karaoke u nas nie po raz pierwszy!) poza znaną wszystkim Vaianą, wszyscy zaśpiewać chcieli nieco starsze Gumisie. Nie mogło zabraknąć „Króla lwa”, „Kubusia Puchatka” czy „Pszczółki Mai”, a na hasło PSI PATROL zbiegli przed ekran wszyscy, żeby wspólnie zaśpiewać ulubioną czołówkę.

 

My nasz repertuar nieustannie poszerzamy, dopracowujemy, żeby z każdym kolejnym spotkaniem frajda ze śpiewania była jeszcze większa. Bo śpiewać każdy może!

Kolejne karaoke już 17 sierpnia – zapraszamy wszystkich większych i mniejszych!