Aktualności Dodano: 10 listopada 2023

Iluzjonista Adamiani - wydarzenie odwołane

Data rozpoczęcia: 2023-11-01 18:00
Data zakonczenia: 2023-11-26

 

WYDARZENIE ODWOŁANE

 

Przygotuj się na fascynującą podróż w toń ludzkich emocji i odkrywania nieznanego. Wejdź do tajemniczego świata Adamiani, zagłębij się w zakamarki umysłu, odsłaniając najskrytsze tajemnice. Nie uwierzysz własnym oczom, jak będziemy rozplątywać więzy, które łączą nas wszystkich. Celebruj sztukę iluzji na światowym poziomie!

W kontakcie to nie tylko spektakl, to angażujące show, w którym będziesz aktywnym uczestnikiem. Staniesz się częścią zdumiewającej historii, którą opowiemy razem. Dołącz na scenie do czarującej hedone, mistrzyni uwodzenia, która zachwyci cię swoim hipnotyzującym występem burleski. Będzie ci mało…

Powietrze wypełni rytmika znakomitej muzyki, scena zamieni się w płótno, na którym emocje i pragnienia ożyją dzięki tańcu i magii na żywo. To będzie wieczór pełen zdumienia, śmiechu, i niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz sam, czy z ukochanymi osobami - ten czas sprawi, że poczujesz się podekscytowany, połączony i żywy. Będziesz w kontakcie.

Nie przegap jedynej okazji w Kościanie, aby być częścią tego wyjątkowego i wizualnie ujmującego doświadczenia. To spektakl jak żaden inny, i czeka właśnie na ciebie! W końcu kiedy ostatni raz widziałeś iluzjonistę na żywo?

Kub bilety i pozostańmy w kontakcie!

 

Bilety: www.kupbilecik.pl

 

Organizator: Artur Zalwert International