Aktualności Dodano: 13 października 2021

Katarzyna Zawada - Koncert

Data rozpoczęcia: 2021-10-20 18:00
Data zakonczenia: 2021-10-23

Burmistrz Miasta Kościana
wraz z
Kościańskim Ośrodkiem Kultury
zapraszają na koncert

 

Katarzyna Zawada

Niezapomniane polskie przeboje

 

W programie piosenki z repertuaru:
Anny German, Violetty Villas i Anny Jantar

 

KATARZYNA ZAWADA – wokalistka, pianistka i dyrygentka; absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, specjalności śpiew klasyczny. Laureatka konkursów i festiwali krajowych oraz międzynarodowych, zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  (Program „Młoda Polska”) oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Katarzyna jest laureatką Złotej Eurydyki – I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015.

Koncertuje w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii. Z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych w kraju i poza jego granicami wykonuje twórczość Anny German.

W swoim repertuarze ma polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, arie operowe, operetkowe, oratoryjne i kantatowe, utwory musicalowe, a także wiele dzieł sakralnych.

Prezentuje programy pamięci Anny German, Anny Jantar i Violetty Villas, a także program dwudziestolecia międzywojennego i pieśni patriotyczne wraz
z zespołem Classic Modern, którego jest założycielką.

Wydała trzy płyty – Niezapomniane przeboje Anny German, Niezapomniane przeboje Anny Jantar oraz Najpiękniejsze kolędy. Obecnie Katarzyna Zawada przygotowuje premierę swojego autorskiego albumu
z własnymi kompozycjami i tekstami, który powstaje wraz z Orkiestrą Symfoniczną z Zamościa.

 

 

23.10. 2021r
godzina 18:00

sala widowiskowa KOK


Koncert odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Wstęp wolny. Prosimy o rezerwację miejsc telefonicznie pod numerem: (65) 512-05-75.

 

        

 

Patronat medialny: