Aktualności Dodano: 10 czerwca 2021

Koncert Yoenna

Data rozpoczęcia: 2021-06-19 17:00
Data zakonczenia: 2021-06-19

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na koncert Yoenna.
Artystka zagra dla nas w formule Solo Actu, czyli muzycznej kompozycji wykonywanej solowo, bez innego akompaniamentu. Taką formułę znamy m. in. z koncertów Krzysztofa Zalewskiego, Kimbry oraz innych znakomitych twórców.
Będzie to ubrany w charyzmatyczną narrację koncert performatywno - teatralny, otulony głębokim damskim wokalem. Artystka tanecznym ruchem i giętkim słowem zaprosi słuchacza do niepowtarzalnego świata. Towarzyszyć będą jej aktorzy - tancerze, malujący dźwiękową przestrzeń ruchem, wypełniając ją bogatą gamą emocji.
Yoenna to wokalistka i autorka tekstów w wielu polskich projektach muzycznych (m.in. Whoa!Squad, Miau). Aktorka i tancerka, kompozytorka i reżyserka spektaklu muzycznego WY-MY-CI. Występowała na scenach Teatru Nowego, Polskiego i Animacji w Poznaniu. Za swoją twórczość odebrała nagrodę m.in. na zeszłorocznej edycji Festiwalu Słowa w Piosence FRAZY. Muzyka grana przez artystkę to elektronika złożona z instrumentalnych i wokalnych pętli. Towarzyszą jej nieoczywiste teksty zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jej twórczość krąży wokół różnych gatunków muzycznych (od soulu, przez cold wave, elektro-pop i ballady).

 

Oto nagrania live:
Utwór: Niebo na moje kości


Utwór: Who is over me


Fb: www.facebook.com/YoennNa/


Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, liczba miejsc ograniczona.
Bilety wkrótce do nabycia w KOK
cena: 10 zł
Kasa czynna: pon – pt, 8.00-15.00.
Możliwa rezerwacja pod numerem telefonu: (65)512-05-75.