Aktualności Dodano: 24 stycznia 2023

Koncert „Za mali!" - najmłodsi adepci Voice Studio

Data rozpoczęcia: 2023-02-16 18:00
Data zakonczenia: 2023-02-16

Koncert „Za mali!" to niezwykłe wydarzenie, podczas którego zaprezentują się najmłodsi adepci Voice Studio - sekcji wokalnej, działającej przy Kościańskim Ośrodku Kultury. Będzie to koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia powstania i działalności Voice Studio.

We wrześniu minęło już 5 lat od kiedy pomysłodawczyni i założycielka Voice Studio, jednocześnie pedagog wokalny - Daria Kaczór-Boś postanowiła swoje pedagogiczno-muzyczne marzenie wcielić w życie i ożywić lokalną scenę młodych. Tak powstało VOICE STUDIO - kreatywne miejsce pełne pasji, w którym dzieci i młodzież ćwiczą swoje głosy, rozwijają talenty i zainteresowania wokalne oraz uczestniczą w wielu koncertach i występach.

Wszyscy, trenujący pod czujnym okiem Darii Kaczór-Boś wyśpiewają to, co im w duszy gra! Usłyszymy wiele piosenek z repertuaru dziecięcego w emocjonalnych oraz energicznych interpretacjach. Wokalistki (bo zaśpiewają same dziewczynki!) wystąpią solo, w duetach, tercetach, kwartetach, ale i zespołach wokalnych. To będzie mile spędzony czas, podczas którego królował będzie najpiękniejszy na świecie instrument muzyczny - głos ludzki! Bądźcie z nami!

Wystąpią:

Marysia Łakoma
Mia Gindera
Lenka Żurek
Zuzia Maras
Lenka Cichocka
Agatka Żurek
Lenka Kazubowska
Ala Żurek
Lenka Korbas
Ala Włodarkiewicz
Helenka Wieszczeczyńska
Laura Włodarkiewicz

Prowadzenie koncertu: Zuzia Maras, Helenka Wieszczeczyńska

Taniec: Oliwia Kubiak

Opieka artystyczna: Daria Kaczór-Boś

16.02.2023, godz. 18:00
sala widowiskowa KOK, wstęp wolny

 

 

Patronat medialny: