Aktualności Dodano: 01 sierpnia 2019

Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

Data rozpoczęcia: 2019-10-05 17:00
Data zakonczenia: 2019-10-05 19:00

 

Koncert operetkowy

Ze Straussem przez Wiedeń

 

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Kościańskiego Ośrodka Kultury! Nie może tam Państwa zabraknąć!

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Twoim jest serce me", "W rytm walczyka" w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy "Czardasz" Montiego czy "Taniec węgierski" Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

 

Wykonawcy koncertu to zespół młodych artystów związanych z miastem Wrocław. Są absolwentami i muzykami współpracującymi z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Odnoszą sukcesy na scenach całego kraju, a także i zagranicą – z powodzeniem koncertowali m.in. w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Czechach, Uzbekistanie, Chinach. Ich umiejętności i zdolności wielokrotnie były doceniane i nagradzane na licznych konkursach.
Poza ożywioną działalnością koncertową nasi wykonawcy na co dzień współpracują z licznymi organizacjami i agencjami muzycznymi, np. Narodowe Forum Muzyki, Akademia Operowa Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Piękne głosy naszych solistów i wirtuozowskie umiejętności instrumentalistów dostarczają słuchaczom koncertów niezapomnianych wrażeń.

Bilety · 50 zł
www.kupbilecik.pl

- KOK

Organizator: MUZYKA'n'TY