Aktualności Dodano: 07 czerwca 2021

Kościański Przebój Lata. Nagraj piosenkę - wygraj 1000 zł!

Data rozpoczęcia: 2021-06-07
Data zakonczenia:

 

Tego jeszcze nie było!

Kościański Przebój Lata

Konkurs dla twórców z regionu kościańskiego.


Uwaga muzycy i poeci! Instrumentaliści, wokaliści i autorzy tekstów, twórcy z regionu kościańskiego. Pandemia pozbawiła nas możliwości wspólnego muzykowania, komponowania, śpiewania, wyrażania waszych emocji w piosenkach, a zwłaszcza prezentowania własnej twórczości przed publicznością. Oceniamy, że w was - twórcach - drzemie ogromny potencjał, który jeśli zostanie przegapiony i nie ujrzy światła dziennego teraz, to za rok czy dwa straci na świeżości, wyrazistości - a może nawet to, co chcecie dzisiaj zaśpiewać, zagrać, wyrazić, przestanie być dla was ważne i po prostu wyparuje z umysłów, zamiast trafić do przestrzeni publicznej. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla was scenę do publicznej prezentacji tego, co wam w duszy gra. Zapraszamy muzyków i autorów tekstów do wzięcia udziału w akcji, której nadajemy formułę konkursu na KOŚCIAŃSKI PRZEBÓJ LATA. Namawiamy do rejestrowania waszych autorskich piosenek kamerą, telefonem, albo w domowym studio i przesłania do nas do 28.06.2021. Wybierzemy najciekawsze, zaprezentujemy na naszym kanale YouTube, w naszych serwisach internetowych oraz w serwisach patronów medialnych. W następnym etapie zorganizujemy listę kościańskich przebojów - głosowanie, w którym mieszkańcy miasta wybiorą „KOŚCIAŃSKI PRZEBÓJ LATA”, a latem – kiedy znów zaświeci słońce i nastąpi covidowa odwilż - zaprosimy wszystkich  laureatów do wspólnego koncertowania w sali widowiskowej KOK. 

 

 

Szczegóły:

Każdy twórca (zespół) może przesłać jedną lub dwie własne, autorskie piosenki skomponowane na konkurs Kościański Przebój Lata - nagranie video należy przesłać na adres: kok@koscian.eu do 28 czerwca 2021 roku. Materiał można też dostarczyć osobiście na nośniku pod adres Kościański Ośrodek Kultury, ul Mickiewicza 11.

Etapy konkursu Kościański Przebój Lata:
I. 7 czerwca do 28 czerwca – twórcy przesyłają swoje piosenki na adres kok@koscian.eu
II. 28 czerwca do 5 lipca – jury konkursu kwalifikuje piosenki do konkursowej listy przebojów.
III. 5 lipca do do 19 lipca – publiczne głosowanie, mieszkańcy Kościana wybierają KOŚCIAŃSKI PRZEBÓJ LATA spośród zamieszczonych na liście przebojów.
IV. 19 lipca do 23 lipca – przygotowanie koncertu laureatów.
V.  24 lipca -  koncert laureatów konkursu Kościański Przebój Lata i wręczenie nagród. W wypadku obostrzeń sanitarnych, uniemożliwiających udział publiczności w tym wydarzeniu – transmisja online.


Nagroda główna - 1000 zł.
Możliwość nagrań w profesjonalnym studio.

 

Uwaga Przedsiębiorco!
Jeżeli chcesz zostać sponsorem konkursu, daj znać tutaj: kok.koscian@gmail.com wpisując temat SPONSOR KONKURSU. Skontaktujemy się niezwłocznie, umieścimy Twoje logo, a w zależności od Twojej szczodrości, zareklamujemy stosownie Twoją firmę w naszych serwisach i wydarzeniach

 

Organizatorzy:

  

 

Patronat medialny:

  

Pliki do pobrania: