Aktualności Dodano: 25 września 2020

MUSICAL - Młodzieżowa Grupa Musicalowa ,,EkspresJa" - spotkanie organizacyjne

Data rozpoczęcia: 2020-10-20 18:00
Data zakonczenia: 2020-10-20

 

MUSICAL - Młodzieżowa Grupa Musicalowa ,,EkspresJa"

Spotkanie organizacyjne przełożone. O nowym teminie spotkania poinformujemy w terminie późniejszy.

 

 

prowadzenie: Katarzyna Węgierska

 

MUSICAL - nowy nabór do młodzieżowej grupy musicalowej EkspresJa (15-19 lat)

Czujesz w sobie potencjał teatralny? Śpiewasz, czujesz muzykę i chcesz uczyć się i bawić- ze wsparciem profesjonalistów i doświadczonych pasjonatów? Masz 15-19 lat? Możesz rozwijać się podczas pracy nad musicalem w otoczeniu ludzi, którzy mają podobne pasje.

Będziemy wspólnie tworzyć musical, który następnie wystawimy. Wspólnie, to znaczy, że będziesz mieć realny wpływ na jego postać. Podczas regularnych prób zajmiemy się nie tylko pracą nad scenariuszem i techniką, ale i różnymi ćwiczeniami, które pomogą Ci otworzyć swój głos i w zdrowy sposób poszerzyć swoją ekspresję.

Będziemy wchodzić w zabawy, poszerzające świadomość ciała i oddechu, zwiększające umiejętności improwizacji scenicznej oraz pewność siebie. Techniki te sprzyjają też integracji grupy, więc nawet jeśli czujesz nieśmiałość, to po prostu. weź ją ze sobą i przyjdź.

 

Katarzyna Węgierska - wokalistka, animatorka, psycholog holistyczny. Łączy pracę z głosem i ciałem oraz terapię, muzykę i teatr. Autorka interaktywnych spektakli muzycznych dla najmłodszych; realizatorka audycji edukacyjnych w j. polskim, angielskim i hiszpańskim; autorka baśni muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe związane z rozwojem osobistym i otwieraniem głosu i ekspresji.

 

UWAGA RODZICE! - Na spotkaniu zapisy, terminy spotkań, informację o opłatach oraz zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa na zajęciach. Obecność obowiązkowa!