Aktualności Dodano: 14 czerwca 2022

Praca w Bibliotece

Data rozpoczęcia: 2022-06-14
Data zakonczenia:

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kościanie ogłasza nabór na stanowisko pracy

BIBLIOTEKARZ, ODDZIAŁ DLA DZIECI

Główne obowiązki:

1. Organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów, imprez kulturalnych dla dzieci i młodzieży promujących literaturę, kulturę i naukę,
2. Współpraca z lokalnymi instytucjami, szkołami i przedszkolami,
3. Gromadzenie, opracowanie i udostępnianie zbiorów,
4. Prowadzenie dokumentacji bibliotecznej,
5. Praca w systemie bibliotecznym SOWA2/MARC21,
6. Skontrum księgozbioru,
7. Promowanie działań poprzez zamieszczanie informacji w środkach masowego przekazu.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe
- przygotowanie bibliotekarskie
- doświadczenie

Wymagania dodatkowe:

Staranność, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność oraz komunikatywność w pracy z czytelnikiem, umiejętność dostosowania się do elastycznego czasu pracy, umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielnej i w zespole.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- możliwość realizacji własnych projektów czytelniczych,
- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia.