Aktualności Dodano: 22 września 2020

Spotkanie online z Piotrem Fronczewskim!

Data rozpoczęcia: 2020-09-22
Data zakonczenia:

Z dumą zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach Domowego Klubu Filmowego – DKFONLINE.pl, którego gościem będzie Piotr Fronczewski!

 

22 września(czyli dziś!) o godzinie 20:00 odbędzie się kolejne z serii spotkań Domowego Klubu Filmowego - DKFONLINE.pl. Naszym i Waszym gościem będzie jedna z najwybitniejszych osobowości polskiego teatru i filmu - Piotr Fronczewski.

Mówi się o nim, że jest najbardziej wszechstronnym polskim aktorem. Piotr Fronczewski w swoim życiu zagrał kilkaset ról, w każdą wkładając cały swój talent i mistrzostwo. Niezapomniany Pan Kleks, szalony pan Piotruś czy tragiczny Edyp. Jego głos dał nowe życie wielu animowanym postaciom i bohaterom gier komputerowych.

Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz - dziennikarka oraz blogerka. Pracowała m.in. w TVN Style, TVN Warszawa i Canal +. Była głosem Radia PiN i Radia Zet Chilli. Powadzi bloga "Rozmawiam, bo lubię".

Nasze filmowe domówki nie wymagają biletu, znoszą barierę ekranu, pozwalają zaprosić mistrzów kina do swojego domu. Internetowy chat powoduje, że każdy z widzów ma szansę na bezpośredni kontakt z twórcami.

 

Transmisja dostępna będzie na kanale Facebook https://www.facebook.com/ dkfonline/posts/ 997583720668755  oraz stronie Internetowej https://dkfonline.pl/stream/

 

Wciąż można też wziąć udział w konkursie Wejdź w kadr: https://dkfonline.pl/konkurs/ , do czego gorąco zachęcamy.

***

Kino to połączona energia twórców i publiczności. Widzowie chcą być razem po seansie, rozmawiać, dzielić się wrażeniami, poznawać kulisy powstawania konkretnych produkcji. Na te potrzeby od lat odpowiadają działające w całym kraju Dyskusyjne Kluby Filmowe. W związku z pandemią Covid-19 nawiązujemy do tej wspaniałej tradycji w nowoczesnym wydaniu na miarę pop kultury XXI wieku i online z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego. Zapraszamy młodzież i pasjonatów kina z całej Polski na Domowy Klub Filmowy, czyli „DKFONLINE” z udziałem twórców i gwiazd filmowych.

 

Projekt Domowy Klub Filmowy – DKFONLINE dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.