Aktualności Dodano: 06 września 2019

Zbliżeniowe Kino Visa

Data rozpoczęcia: 2019-10-16
Data zakonczenia: 2019-10-16

 

Zbliżeniowe Kino Visa

 

Przedsprzedaż na: www.kino.visa.pl


Sprzedaż biletów również w Kasie Kina w dniu 16.10.2019

 

ceny biletów:

16 zł normalny

14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

 

Dodatkowo dla wszystkich miłośników kina aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa.

Promocja obejmuje zakup biletów normalnych i zestawów w barku kinowym.


 
W czasie trwania seansów dostępne: Wózek sprzedażowy z pysznym popcornem i napojami.

 

W repertuarze Kina najnowsze hity!

„O Yeti!”               godz. 15:10

„(Nie)znajomi”    godz. 17:20

„Boże ciało”         godz. 19:30

„Polityka”             godz. 22:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbliżeniowe Kino Visa również 

14 listopada 2019

 

Kontakt
REZERWACJA BILETÓW W GODZINACH 10-15
(pon-pt z wyjątkiem dni ustawowo wolnych)
Telefon: 22 357 78 00
Strona naszego kina: www.Kino.Visa.pl
Zapraszamy

 

„O Yeti!”

Animacja, komedia, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 97 minut

Opis:

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów.

Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię „Everest” i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi.

Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

 

„(Nie)znajomi”

Komedia, dramat, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, czas trwania: 103 minuty

Opis:

„(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Teledysk:

 

 

„Boże ciało”

Dramat, obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, czas trwania: 116 minut

Opis:

Polski kandydat do Oscara. Zdobywca dziesięciu prestiżowych nagród 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym: nagrody za najlepszy scenariusz, reżyserię i najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Najnowsze dzieło Jana Komasy („Miasto 44”, „Sala samobójców”) to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat – Bartosz Bielenia („Na granicy”). Pozostałą część obsady dopełniają utalentowani aktorzy młodego pokolenia – Eliza Rycembel („Obietnica”, „Carte Blanche”) i Tomasz Ziętek („Cicha Noc”, „Konwój”), zdobywcy prestiżowych wyróżnień poprzednich edycji FPFF w Gdyni – Aleksandra Konieczna („Ostatnia Rodzina”) i Łukasz Simlat („Amok") oraz Leszek Lichota.

„Boże Ciało” to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast się tam udać, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i udając księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej zaczyna kwestionować duchowość młodego księdza. Wszystko to sprawia, że chłopakowi grunt zaczyna palić się pod nogami. Rozdarty pomiędzy sacrum i profanum bohater znajduje w swoim życiu nowy, ważny cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw...

 

„Polityka”

Obyczajowy, dramat 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, czas trwania: 135 minut

Opis:

„Polityka” - najnowsza produkcja Patryka Vegi wzbudzała ogromne zainteresowanie już przed premierą. Cała fabuła na etapie produkcji utrzymywana była w największej tajemnicy, aby żaden z wątków nie wyszedł na światło dzienne. Film zainspirowany rodzimą sceną polityczną w charakterystyczny i wyrazisty dla reżysera sposób przedstawia wydarzenia ostatnich lat. Do kina warto wybrać się choćby po to, aby w jednym filmie na ekranie zobaczyć plejadę gwiazd polskiego kina: Andrzeja Grabowskiego, Macieja Stuhra, Daniela Olbrychskiego, Janusza Chabiora, Zbigniewa Zamachowski czy Iwonę Bielecką.

Pliki do pobrania: