Aktualności Dodano: 06 września 2019

Zbliżeniowe Kino Visa

Data rozpoczęcia: 2019-11-14
Data zakonczenia: 2019-11-14

 

Zbliżeniowe Kino Visa

 

>>> UWAGA! KONKURS! PRZYJEDŹ NA PREMIERĘ FILMU 1800 GRAMÓW DO WARSZAWY! <<<

 

Przedsprzedaż na: www.kino.visa.pl


Sprzedaż biletów również w Kasie Kina w dniu 14.11.2019

 

ceny biletów:

16 zł normalny

14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

 

Zakup zestawów w barku kinowym

- 25% zniżki przy płatności kartą Visa.

Zniżka nie obowiązuje przy zakupie biletów!


 
W czasie trwania seansów dostępne: Wózek sprzedażowy z pysznym popcornem i napojami.

 

W repertuarze Kina najnowsze hity!

 

Baranek Shaun. Farmageddon, godz. 14:30
Był sobie pies 2,
godz. 16:30
Ukryta gra,
godz. 19:00
Joker,
godz. 21:00

 

 

 

 

 

  

 

 

Rezerwacje telefoniczne:

Biuro Outdoor Cinema

(22) 357 78 00,

pon.-pt. 10:00-15:00.

Rezerwacje należy odebrać co najmniej 30 minut przed startem seansu.

Zachęcamy do zakupu biletów on line.

 

„Baranek Shaun. Farmageddon”

Animacja, komedia, przygodowy, 2D, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 89 minut, 

Opis:

Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach. Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

 

„Był sobie pies 2”

Familijny, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: 7+, czas trwania: 108 minut

Opis:

Kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku!

Marcin Dorociński znów użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina!

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

 

„Ukryta gra”

Thriller, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, czas trwania: 116 minut

Opis:

Rewelacja festiwalu w Gdyni! Międzynarodowa produkcja Watchout Studio – polskiego domu produkcyjnego odpowiedzialnego za takie filmy jak „Bogowie” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.

 

„Joker”

Dramat, kryminał, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, czas trwania: 122 minuty

Opis:

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów na świecie. Mroczny film z legendarnego uniwersum DC Comics.

Nominowany do Oscara Joaquin Phoenix wciela się w tytułową rolę Jokera. Na ekranie partneruje mu m.in.  Robert De Niro, natomiast za reżyserię odpowiada Todd Phillips („Kac Vegas”).

Obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru. To oryginalna historia poświęcona wyłącznie temu bohaterowi, która nie została nigdy wcześniej zaprezentowana na dużym ekranie. Przedstawiony przez Phillipsa portret Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.