Aktualności Dodano: 20 stycznia 2022

Zapraszamy na koncert kolęd

Data rozpoczęcia: 2022-01-31 18:00
Data zakonczenia: 2022-01-31

 

Burmistrz Miasta Kościana
wraz z
Kościańskim Ośrodkiem Kultury
zapraszają na koncert

 

 

Katarzyna Zawada

Kolędy i pastorałki

oraz piosenki z repertuaru:
Anny German, Violetty Villas i Anny Jantar

 

KATARZYNA ZAWADA – wokalistka, pianistka i dyrygentka; absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, specjalności śpiew klasyczny. Laureatka konkursów i festiwali krajowych oraz międzynarodowych, zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  (Program „Młoda Polska”) oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Katarzyna jest laureatką Złotej Eurydyki – I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015.

Koncertuje w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii. Z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych w kraju i poza jego granicami wykonuje twórczość Anny German.

W swoim repertuarze ma polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, arie operowe, operetkowe, oratoryjne i kantatowe, utwory musicalowe, a także wiele dzieł sakralnych.

Prezentuje programy pamięci Anny German, Anny Jantar i Violetty Villas, a także program dwudziestolecia międzywojennego i pieśni patriotyczne wraz
z zespołem Classic Modern, którego jest założycielką.

Wydała trzy płyty – Niezapomniane przeboje Anny German, Niezapomniane przeboje Anny Jantar oraz Najpiękniejsze kolędy. Obecnie Katarzyna Zawada przygotowuje premierę swojego autorskiego albumu
z własnymi kompozycjami i tekstami, który powstaje wraz z Orkiestrą Symfoniczną z Zamościa.

 

31.01. 2022r
godz. 18:00

sala widowiskowa KOK

Koncert odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Wstęp wolny. Prosimy o rezerwację miejsc telefonicznie pod numerem: (65) 512-05-75.

 

Organizatorzy koncertu Katarzyny Zawady - Kolędy i pastorałki, uprzejmie proszą Państwa o dostosowanie się do obowiązujących zasad sanitarnych, określających limit miejsc na widowni na 30%, bez wliczania osób zaszczepionych. W związku z tym, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz obowiązujące zasady reżimu sanitarnego, przed wejściem na koncert, każda osoba zostanie poproszona o okazanie certyfikatu szczepień.
Zgodnie z nowym Rozporządzeniem, osoba uczestnicząca w koncercie ma obowiązek okazania certyfikatu, w przeciwnym razie będzie traktowana jako osoba niezaszczepiona.
Przepraszamy za niedogodności, ale na organizatorach spoczywa obowiązek przekazania Państwu tej informacji i jedynie proszenia o zrozumienie. Przypominamy, iż w trakcie koncertu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
Dziękujemy za przestrzeganie zasad i współpracę, która ułatwi sprawną organizację koncertu.

 

        

 

Patronat medialny: