Aktualności Dodano: 08 lipca 2022

Wakacje w KOK pełną parą!

Data rozpoczęcia: 2022-07-08
Data zakonczenia:

Za nami intensywny tydzień. Działo się sporo – każdego dnia inna propozycja zajęciowa dla dzieci starszych i młodszych. Zobaczcie, co robiliśmy tym razem.

Taniec do bajkowych piosenek rozruszał małych uczestników, żeby pełni energii rozpoczęli kolejny tydzień. Poza tańcem było sporo śmiechu i radości. Kolejnego dnia jeszcze młodsi, bo dopiero rozpoczynający przygodę przedszkolną, spotkali się, żeby miło spędzić czas na świeżym powietrzu. A w tym czasie nasza sala kinowa pękała w szwach, bo wszyscy chcieli zobaczyć, co też narozrabiał rudy kocur.

Nie obyło się bez zajęć kreatywnych – tym razem bawiliśmy się w tworzenie własnych wakacyjnych albumów. Metoda scrapbookingu jest świetną zabawą zarówno dla młodszych, jak i starszych. Powstały piękne, kolorowe albumy – każdy zupełnie inny.

Kapryśna pogoda nie zniechęciła nas do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zaprosiliśmy dzieci do dawnych zabaw podwórkowych. Były tańce, skakanki, gumy, klasy i bańki mydlane – nikt o pochmurnym niebie nie myślał.

Zakończenie tygodnia było pełne wrażeń – dwie grupy uczestników spotkały się na zajęciach laboratoryjnych. Czekały na nich chemiczne eksperymenty związane z wodą, a przy okazji spora dawka wiedzy.