Aktualności Dodano: 07 października 2022

Pierwsza młodzieżowa dyskusja o filmie

Data rozpoczęcia: 2022-10-07
Data zakonczenia:

Film „Se7en” w reżyserii Davida Finchera swoją premierę miał w roku 1995. Odniósł światowy sukces, scena finałowa znana jest nawet wśród tych, którzy filmu nigdy nie widzieli. I jego popularność nie spada – młodzi kinomaniacy powiedzieli, że bardzo chcą obejrzeć i porozmawiać, więc tak zrobiliśmy.

Wczorajsza dyskusja była pierwszą dyskusją w Młodzieżowym Klubie Filmowym – pełną emocji, bardzo burzliwą, z ogromnym entuzjazmem. Opowiadaliśmy o ulubionych scenach, o grze aktorskiej, ale również, a może przede wszystkim, powiedzieliśmy sobie, o co tak naprawdę chodzi. Bo obok wymierzania sprawiedliwości w tak okrutny sposób nie można przejść obojętnie. Ostatecznie 9/10 – nie ma filmów idealnych, chociaż „Se7en” będzie w gronie ulubieńców. A to było dopiero pierwsze spotkanie!

 

Za dwa tygodnie „Deadpool”, rocznik 2016. Znowu propozycja uczestników, bo o to nam chodzi – oglądamy i rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra. Więc jeśli jesteście zainteresowani filmem i dyskusją, zapraszamy na spotkanie wokół produkcji (film oglądamy w domu, spotykamy się na rozmowę z ładną otoczką w sali kinowej).

 


Młodzieżowy Klub Filmowy

Zajęcia co dwa tygodnie, godz. 17:00 w sali kinowej KOK.

 

Zapisy i kontakt:

e-mail: magda.kok.kultura@gmail.com

tel.: (65) 512 05 75