Aktualności Dodano: 22 lutego 2015

Spotkanie z Piosenką Aktorską

Data rozpoczęcia: 2015-02-22
Data zakonczenia:

To niezapomniany koncert piosenek aktorskich o bardzo róznorodnej tematyce, który dostarczy wiele emocji, refleksji oraz humoru.

Publiczność, w kameralnej atmosferze będzie miała okazję usłyszeć takie piosenki jak „Miasteczko cud”, „Tango kat”, „Piosenka drewnianych lalek”, „Na pierwszy znak”, „Być kobietą”, „Ta mała piła dziś” „Sztuczny miód” „Ja się boje sama spać”. Interpretacja wszystkich piosenek jest autorska. Artystka zaśpiewa również własne piosenki.

Kalina Perz–Klimkiewicz to absolwenka Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziałe Drygentury Chóralnej. Koncertuje od czterech lat w Polsce i za granicą, głównie śpewając piosenki aktorskie i poetyckie.Współpracowała min. z Michałem Grudzińskim - aktorem filmowym i teatralnym oraz Mariuszem Matuszewskim- kompozytorem poznańskim. Nagrała min. piosenki kompozycji Mariusza Matuszewskiego, które prezentowane były przez radio Merkury – „Unoszę się”, Bo za blisko byłeś”,„Będę Twoja bajką”...
Krzysztof Żabierek (fortepian, aranżacja) - pianista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje od wielu lat w Polsce i za granicą. Laureat konkursu Pianistów Jazzowych w Kaliszu w 1976 roku oraz laureat Konkursu Jazzowych Pianistów Improwizujących w Katowicach w 1977 roku. 
Grzegorz Klimkiewicz (gitara basowa) - absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Muzyk sesyjny,wsółpracujący z wieloma artystami, biegle poruszający się w wielu gatunkachmuzycznych.
 
Bilety w cenie normalny: 12,00 zł i ulgowy: 10,00 zł. do nabycia w KOK
Serdecznie zapraszamy.