Aktualności Dodano: 28 czerwca 2021

Boboteka w Kościańskim Ośrodku Kultury

Data rozpoczęcia: 2021-06-28
Data zakonczenia:

Boboteka, czyli strefa dla rodzica i dziecka powraca po covidowej przerwie, tym razem otworzy się dla Was w Kościańskim Ośrodku Kultury. Zabawa, edukacja, rozwój, rozmowy, wymiana doświadczeń – to istota Boboteki, naszej specjalnej strefy dla rodzica i dziecka. Jeżeli ”siedzisz” samotnie w domu ze swoim maleństwem, przyjdź z nim do nas – w Bobotece będziemy razem, w tej samej sprawie, a dzieci dołączą do grupy rówieśników. To wyjątkowe miejsce w mieście, gdzie rodzice maluchów (już od pierwszego roku życia!) będą mogli spotkać się w gronie podobnych, a ich maleństwa w grupie rówieśniczej.

W czasie wakacji Boboteki są bezpłatne.

We wszystkie czwartki lipca i sierpnia zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od roku do 4 lat do udziału w wyjątkowych zajęciach sensorycznych, podczas których dzieci będą miały możliwość poznania nowych aktywności. Będą zabawy i spotkania z rówieśnikami. Rodzice będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami, ale także obawami. Świetna zabawa dla dzieci i chwila relaksu dla rodziców.

Zajęcia będą się odbywały w dwóch grupach: od roku do lat dwóch oraz w grupie 3 i 4- latków. Ich celem jest wspieranie rodziców i rozwój dzieci, które znajdą tu odpowiednie warunki dla swojej naturalnej aktywności i ciekawości, możliwości wyrażania emocji i uczuć przez nie przeżywanych.

To miejsce, gdzie rodzic będzie mógł spędzić czas w gronie osób o podobnych problemach, znaleźć chwile wytchnienia od codziennych obowiązków i wspaniale, aktywnie spędzić czas ze swoja pociechą.

 

Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerem tel. (65) 512-05-75.

Liczba miejsc ograniczona.