Aktualności Dodano: 31 lipca 2023

2. EDYCJA JAM SESSION - fotorelacja

Data rozpoczęcia: 2023-07-31
Data zakonczenia:

W piątek 28. lipca odbyła się druga edycja Jam Session w KOK. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a na scenie pojawiły się nowe talenty również spoza Kościana.


We wspólnym improwizowanym graniu wzięło udział sporo osób. Zaprezentowali się artyści w różnym wieku. 
Benon Skałecki, Tomasz Boguś, Jaromi Drażewski to nazwiska, które już od wielu lat są zapisane w historii kultury miasta Kościan, a wciąż potrafią zaskoczyć odbiorców i wprowadzić niesamowity klimat. Subtelnie i niebanalnie pozwolili młodym, mniej doświadczonym artystom na zaprezentowanie swoich umiejętności, co z resztą wyszło im znakomicie.
Jakub Jędrzejczak zagrał na basie, pianinie i gitarze, a do tego zaśpiewał. Jakub Chwastyniak z kolei zaskoczył swoją maestrią przygrywając na biało-czarnej zebrze, pianinie. Damskie głosy Gabrieli Itkowiak oraz Julii Kużdowicz wskrzesiły takie utwory jak "Asfaltowe Łąki", czy "Kiedy byłem małym chłopcem". Graliśmy rock, jazz, blues, reggae i kultowe hardrockowe przeboje grupy AC/DC, w których prym wiódł Filip Bąk. Trzy godziny spontanicznego grania, dzięki tak zgranej ekipie minęły w mgnieniu oka. Było SUPER!

Wystąpili:
Jaromi Drażewski 
Tomek Boguś
Beniu Skałecki
Mateusz Grzymski
Max Matuszczak
Filip Bąk
Sławek Górny
Marcin Hasiński
Jakub Jędrzejczak
Jakub Chwastyniak
Radek Andrzejewski
Gabi Itkowiak
Julia Kużdowicz
Tomek Zielonka
Darek Łukaszewski
Wiktor PieprzykZachęcam do obejrzenia krótkiej wideorelacji z piątkowego grania:
https://www.youtube.com/watch?v=G_ihmDDcvyI

fot. Milena Waldowska