Aktualności Dodano: 11 września 2023

3. EDYCJA JAM SESSION - fotorelacja

Data rozpoczęcia: 2023-09-11
Data zakonczenia:

W piątek 8. września odbyła się trzecia edycja Jam Session w KOK. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a na scenie zaprezentowali się muzycy z Kościana i okolic.

Wieczór rozpoczął zespół Scar z Czempinia, ze swoim własnym materiałem. Chłopaki zagrali mocno, na rockowo - wyszło im to świetnie.
Romek Wolsztyński i Kuba Wojda zaprezentowali się akustycznie, a w sekcji rytmicznej przygrali im Ben Skałecki i Maciej Ratajczak. Można było usłyszeć kultowe utwory polskich artystów tj. Soyka, Kasprzycki. Światło dzienne ujrzały również autorskie kompozycje Romka, ktore wprowadziły słuchaczy w niepowtarzalny nastrój. Wraz z Maxem Matuszczakiem popełniliśmy utwór "Rzeka dzieciństwa", w którym zaśpiewał z wyjątkowym feelingiem.
Gabrysia Itkowiak i Łukasz Kraśnicki to idealny duet wokalny - śpiewali Płonącą Stodołę i inne, nie tylko bluesowe numery.
Pojawili się również członkowie grupy Steel - Igor i Kuba. 
Z Jaromim ogrywaliśmy jazzowe standardy - "Cantaloop Island", "Chicken" i "Hit the road jack", przyłączył się do nas Michał Dolata, który oczarował swoimi niebanalnymi partiami.
To był prawdziwy jam, muzycy spontanicznie dołączali się do utworów. Cztery godziny muzykowania minęły w okamgnieniu.
Było FANTASTYCZNIE!


Wystąpili:
Przemek Przedwojski
Piotr Leszczyński
Dawid Bocian
Hubert Bocian
Filip Bąk
Gabi Itkowiak
Mateusz Grzymski
Maciej Ratajczak
Max Matuszczak
Łukasz Kraśnicki

Romek Wolsztyński
Kuba Wojda
Jaromi Drażewski
Ben Skałecki
Michał Dolata
Igor Smelkowski
Kuba Kędzia

fot. Arpiniu