Aktualności Dodano: 04 marca 2023

Andrzej Rybiński: Nie Liczę godzin i lat.

Data rozpoczęcia: 2023-03-04
Data zakonczenia:

W sobotę, 4 marca - dzień po piątkowym FILMOWYM DNIU KOBIET (DKF Wiesława Kota, "Droga do raju" z Julią Roberts) - celebrowaliśmy DZIEŃ KOBIET Z GWIAZDĄ - Andrzejem Rybińskim w roli głównej, a w środę, 8 marca zakończymy kobiecy "maraton" LITERACKIM DNIEM KOBIET, który zrealizujemy wspólnie z Biblioteką w sali klubowej KOK - zapraszamy wszystkich fanów literatury kobiecej.

W sobotni wieczór na scenie Kościańskiego Ośrodka Kultury stanął Andrzej Rybiński, który w towarzystwie syna Kacpra Rybińskiego zaśpiewał swoje największe przeboje.

Andrzej Rybiński występuje na scenie od ponad 40. lat, w tym czasie swoją muzyką oczarował rzeszę fanów. Całą salę wypełniły osoby, nie tylko pamiętające artystę sprzed lat, ale również osoby młodsze.

Zagrane zostały znakomite, najbardziej znane utwory, które przywołały najpiękniejsze wspomnienia i wywołały pozytywne wibracje. Urokliwa oprawa sceniczna sprawiła, że koncert tego wybitnego muzyka zapamiętamy na długo.

 

Na koniec były bisy, owacje na stojąco, kwiaty oraz podziękowania. Z najbardziej wytrwałymi, wokalista zrobił sobie zdjęcia i rozdał autografy.