Aktualności Dodano: 01 września 2023

Bajki Brzechwy na zakończenie wakacji

Data rozpoczęcia: 2023-09-02
Data zakonczenia:

Hej z bajki skok do bajki skok! Tak skakały dzieci, tak skakał Smok Smokowski. A do przeskoczenia było całkiem sporo, bo wszystkie dni tygodnia. A w każdym dniu czekała nas inna przygoda z bohaterami stworzonymi dawno temu przez Jana Brzechwę. Jeśli dzieci bajek Brzechwy nie znały to już z pewnością znają, a nawet uwielbiają. 

Spektakl "W siedem dni dookoła bajek" to było nasze wyjątkowe pożegnanie wakacji w wykonaniu niezastąpionego Teatru TAK. Było dużo śmiechu i dużo zabawy, nauczyliśmy się trochę angielskiego i poznaliśmy kawałek literatury - bawiliśmy się wspaniale. Potańczyliśmy, pośpiewaliśmy, a wszystko w towarzystwie przezabawnego Smoka Smokowskiego. To on przeskakiwał z nami z bajki do bajki - poznaliśmy Biedronkę i Czerwonego Kapturka i Lenia i Kaczkę Dziwaczkę... Wspaniała podróż za nami!

A ci, którzy wielkiego Smoka się nie bali, mogli podejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W końcu smoków nie spotykamy codziennie, a już na pewno nie takich, które mówią.

 

Dziękujemy Wam za obecność nie tylko podczas dzisiejszego spektaklu, ale za całe wakacje, które spędziliśmy razem. Świetnie się bawiliśmy! Mamy nadzieję, że wasze ołówki są już naostrzone i spędzicie w szkole niezapomniany czas. Do następnych wakacji!