Aktualności Dodano: 05 października 2023

Koło literackie ruszyło!

Data rozpoczęcia: 2023-10-05
Data zakonczenia:

Pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie - pełen sukces. Z jednej strony organizacyjnie, bo zamierzamy działać na pełnych obrotach, nie tylko czytając, z drugiej strony zdążyłyśmy opowiedzieć o naszych wakacyjnych lekturach i o naszych planach. Bo pierwszym ważnym zadaniem było wybranie wspólnej lektury na najbliższe tygodnie. Zdradzamy, jaka padła decyzja - będziemy rozmawiać o "Ptaśku" Williama Whartona (konkretną datą podzielimy się wkrótce). Decyzja jednogłośna.

Tym samym zapraszamy wszystkich, którzy lubią czytać, rozmawiać o książkach, a może dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z literaturą - w naszym towarzystwie poczujecie się jak u siebie raz dwa! Nasze czytelnicze gusta różnią się od siebie bardzo, ale wybieramy lektury i tematy ze wszystkich gatunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

A żeby przekonać Was do siebie bardziej, zobaczcie jak się świetnie bawimy - bo poza rozmową, czytaniem i dyskusjami, robimy też zdjęcia, prowadzimy Instagrama (czy.tam.czytam), który znowu rusza na całego, a w planach są też inne projekty. To miejsce stworzone dla Was, więc nie może Was zabraknąć!

 

Pytania i wątpliwości?

Napisz do mnie: magda.kok.kultura@gmail.com

lub zadzwoń: (65) 512 05 75