Aktualności Dodano: 30 sierpnia 2023

Kolorowe planowanie nowego roku szkolnego

Data rozpoczęcia: 2023-08-30
Data zakonczenia:

Powoli, powoli kończymy te wakacje, zajęcia, tworzenie i zabawę. W ramach dzisiajszego spotkania każde dziecko miało okazję stworzyć swój własny, indywidualny i niepowtarzalny kalendarz szkolny na rok 2023/2024. Najważniejsze były bazy, bo to właśnie tutaj działo się pisanie, rysowanie, przyklejanie i planowanie. Każdy miesiąc od września do czerwca został ozdobiony charakterystycznymi dla niego elementami. Pojawiły się motywy świąteczne lub związane z panującą porą roku. A kto mógł specjalnie i wyraźnie zaznaczyć datę swoich urodzin (jeśli nie obchodzi ich w wakacje, bo kalendarz szkolny wakacji niestety nie obejmuje) zrobił to bez skrępowania. W końcu to nasze i tylko nasze święto! I tak powstało trzynaśnie bardzo różnych kalendarzy, które tylko czekają na uzupełnienie o ważne wydarzenia, kartkówki do napisania i sprawdziany do zdania. Żeby żadne dziecko o niczym nie zapomniało!

To były ostatnie kreatywne zajęcia w te wakacje. Jutro zapraszamy na ostatnią jogę dla dzieci, a w piątek na wyjątkowy spektakl z okazji zakończenia wakacji - więcej o nim do przeczytania TUTAJ

 

Śledźcie uważnie naszą stronę, bo już niedługo pojawi się rozpiska stałych zajęć dodatkowych zaplanowanych na rok szkolny 2023/2024.