Aktualności Dodano: 16 lutego 2023

Koncert "Mamma Mia" - disco time

Data rozpoczęcia: 2023-02-16
Data zakonczenia:

Koncert „Mamma Mia! - disco time” to niezwykłe, muzyczne wydarzenie, podczas którego zaprezentują się adepci Voice Studio - sekcji wokalnej działającej przy Kościańskim Ośrodku Kultury. Będzie to koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia powstania i działalności Voice Studio.

We wrześniu minęło już 5 lat od kiedy pomysłodawczyni i założycielka Voice Studio, jednocześnie pedagog wokalny - Daria Kaczór-Boś postanowiła swoje pedagogiczno-muzyczne marzenie wcielić w życie i ożywić lokalną scenę młodych. Tak powstało VOICE STUDIO - kreatywne miejsce pełne pasji, w którym dzieci i młodzież ćwiczą swoje głosy, rozwijają talenty i zainteresowania wokalne oraz uczestniczą w wielu koncertach i występach.

Wszyscy, trenujący pod czujnym okiem Darii Kaczór-Boś wyśpiewają to, co im w duszy gra! Tym razem usłyszymy największe, znane hity muzyki disco! Wokaliści wystąpią solo, w tercetach, ale też i w zespołach wokalnych, chórkach. Na koncercie wybrzmią utwory takie jak: „I will survive”, „Gimmie, gimmie, gimmie”, „Celebration”, „Mamma Mia”, „Waterloo”, czy „Dancing queen”. Cała muzyczna uczta będzie okraszona konferansjerką, z której dowiecie się wielu zaskakujących faktów na temat muzyki disco. Niektórzy z Was może nawet wylądują na parkiecie tanecznym - zapraszamy! To będzie mile spędzony czas, podczas którego królował będzie najpiękniejszy na świecie instrument muzyczny - głos ludzki! Bądźcie z nami!

Wystąpią:

Lidia Brzezińska
Magda Nyczka
Patrycja Górniak
Zosia Główczak
Martyna Krzyżkowiak
Zosia Oleszak
Wiktoria Chochowska
Olga Lewicka
Oliwia Kasperska
Norbert Baumert
Jędrzej Kościański

Prowadzenie koncertu: Magda Nyczka, Patrycja Górniak

Opieka artystyczna: Daria Kaczór-Boś

21.02.2023, godz. 18:00
sala widowiskowa KOK, wstęp wolny

 

 

 

Patronat medialny: