Aktualności Dodano: 17 czerwca 2023

Międzynarodowy Dzień Jogi

Data rozpoczęcia: 2023-06-17
Data zakonczenia:

Międzynarodowy Dzień Jogi w towarzystwie i pod opieką ekipy Przestrzeń Studio Jogi w Kościanie, przy nieocenionej pomocy Kościańskiego Ośrodka Kultury, wsparciu Samorządu Miasta Kościana i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kościanie.

Międzynarodowy Dzień Jogi to wydarzenie, które już wpisało się w tradycję naszego miasta. Organizujemy je co roku, z miłości do jogi i z radości dzielenia się nią.

Święto jogi obchodzone jest na całym świecie 21 czerwca. W tym roku ten dzień wypada w środę, więc wszystkich entuzjastów jogi zapraszamy do wspólnej praktyki w piątek 16 czerwca 2023.

Godzina: 18:00, wstęp wolny
Miejsce: Park Kościańskiego Ośrodka Kultury (w razie deszczu sala KOK)

 

Niech ten dzień będzie przepełniony jogą.

Lekcje jogi poprowadzą nauczyciele Przestrzeń Studio Jogi. Jest to wspaniała szansa na spotkanie z jogą. Lekcje na ten dzień przygotowane są zarówno dla początkujących joginów, jak i zaawansowanych uczniów.

Każdy znajdzie coś dla siebie.
Będzie kącik do rozmowy.
Będzie miejsce jogi dla dzieci – wspólnej praktyki z rodzicem.
Będzie przestrzeń właśnie dla Ciebie – zapraszamy.


"Joga jest nieocenionym darem starożytnej tradycji Indii. Uosabia jedność ciała i umysłu, myślenia i działania, powściągliwości i spełnienia; harmonii między człowiekiem a naturą. Jest holistycznym podejściem do zdrowia i dobrego samopoczucia".
                                                                                                     Narendra Modi