Aktualności Dodano: 10 kwietnia 2018

Objazdowe Kino Visa

Data rozpoczęcia: 2018-05-30
Data zakonczenia: 2018-05-30


Objazdowe Kino Visa


 

 

Bilety do nabycia na stronie: www.kino.visa.pl

oraz w  Kasie Kina w dniu 30 maja 2018 roku.

 

W repertuarze Kina najnowsze hity!


16:00 - Piotruś Królik

18:00 - Deadpool 2

20:30 - Katyń - ostatni świadek 


Piotruś Królik - godz. 16:00

Animacja, familijny, 2D DUBBING PL, czas trwania: 93 minuty

Familijna promocja 50% zniżki na bilety.

 

Z okazji Dnia Dziecka Kino Visa przygotowało specjalną Familijną promocję, która w tym roku potrwa wyjątkowo długo, aż do 7 czerwca .

Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety na seanse familijne i zestawy w barku kinowym. Do 7 czerwca z promocji będą mogli skorzystać nasi widzowie w :  Myśliborzu, Kościanie, Barcinie, Nidzicy, Szczytnie, Brodnicy, Jezioranach, Bisztynku, Wipsowie i Gródku.
Deadpool 2 - godz. 18:00

Komedia, Akcja, Sci-Fi, 2D DUBBING, ograniczenia wiekowe: od 15 lat,  czas trwania: 117 minutKatyń - ostatni świadek  - godz. 20:30

Thriller, historyczny 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: od 13 lat


Opisy filmów:


Piotruś Królik

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Deadpool 2

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

Katyń - ostatni świadek

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.   


W czasie trwania seansów dostępne: Wózek sprzedażowy z pysznym popcornem i napojami z portfolio The Coca-Cola Company.

Specjalne ceny zestawów napój + popcorn w konfiguracjach: mały, duży, dla dwojga i szkolny.

 

Kontakt

REZERWACJA BILETÓW W GODZINACH 10-15

(pon-pt z wyjątkiem dni ustawowo wolnych)

Telefon 22 357 78 00

Strona naszego kina: http://Kino.Visa.pl


Seanse w:

Kościański Ośrodek Kultury

ul. Mickiewicza 11


Zapraszamy