Aktualności Dodano: 19 czerwca 2020

Spektakl online ,,No cóż, taki naród"

Data rozpoczęcia: 2020-07-04 19:00
Data zakonczenia: 2020-07-04

 

Spektakl online

,,No cóż, taki naród"

 

FORMACJA
AKTUALNIE ABSOLUTNIE ABSURDALNI
zaprasza na spektakl
,,NO CÓŻ, TAKI NARÓD"

 


W naszym mieście powstała nowa farmacja, przepraszam, fermentacja, przepraszam, for...for...formacja. Powstała nowa formacja pod tytułem, to znaczy, pod nazwą... Absurdalnie Absolutnie...znaczy Absurdalnie Absolutnie Aktualnie...nie, nie...Absolutnie Aktualnie Absolutnie...nie...Aktualnie Absurdalnie Absolutni Absurdalni...Aktualni...
Aktualnie Absolutnie Absurdalnie

Formację tę powołał do życia Janusz znaczy Adam Godot, znaczy, ten... nie Godot...Beckett, nie... Znaczy... Dodot! Tak! Tak ten facet się nazywa.

Formacja powstała w listopadzie 2014r., co jakiś czas, miała umieszczać w internecie zrealizowane przez siebie filmiki. Zabawne, smutne, dramatyczne i in. Ale wszystkie ... absurdalne.

Splot okoliczności i inne... takie tam sprawiły, że udało się zamieścić tylko, a potem... to już nic! Ale jak się okazało, to nie do końca ,,nic", bo ... kraj nasz w okresie ,,nic" zaczął, w niezwykłym tempie, wypełniać się absurdem.

Absurd staje się wszechobecny, wszechogarniający. Aktualnie jest go Absolutnie ...dużo. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć formułę formacji o teatr, piosenkę... i inne takie tam.

Wykonawcy: Mirosława Wojciechowska, Maciej Dodot, Mateusz Jurga, Przemysław Szwarc, Arkadiusz Wesołek, Tomasz Żurek

Śpiew: Daria Kaczór,

Muzyka: Marcin Ruszkiewicz

Technika: Mariusz i Michał Odważni

Scenariusz i reżyseria: Janusz Adam Dodot