Aktualności Dodano: 13 grudnia 2021

Świąteczna niedziela

Data rozpoczęcia: 2021-12-19 15:00
Data zakonczenia: 2021-12-19 17:30

 

W przedświąteczną niedzielę, 19 grudnia, zapraszamy wszystkich na plac przy Kościańskim Ośrodku Kultury. Spotkamy się na świeżym powietrzu przy rozświetlonej choince.

 

Kiedy słońce powoli będzie chyliło się ku zachodowi, zaprosimy Państwa do wspólnego czytania listów do Świętego Mikołaja – zarówno tych zgłoszonych do konkursu, jak i napisanych przez wszystkich chętnych, pragnących odczytać je przy naszej choince. Spróbujemy stworzyć piękną, bożonarodzeniową atmosferę pełną magii i wdzięczności – żeby Święty Mikołaj usłyszał nasze słowa.

A te najpiękniejsze, które biorą udział w naszym konkursie literackim zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie „List do Świętego Mikołaja” odbędzie się w świątecznej atmosferze tuż przy choince.

Na zakończenie wspólne śpiewanie kolęd. Wybrzmią głosy grupy Voice Studio pod kierownictwem Darii Kaczór-Boś. Poza kolędami towarzyszyć nam będą… alpaki. Te urocze stworzenia umilą nam chłodne, grudniowe przedpołudnie, dreptając pomiędzy zgromadzonymi uczestnikami wydarzenia.

 

 

PROGRAM:

15.00–17.30 – Spacer z alpakami

15.30 – czytanie listów i ogłoszenie wyników konkursu literackiego „List do Świętego Mikołaja”

16.30 – wspólne kolędowanie: grupa Voice Studio pod kierownictwem Darii Kaczór-Boś

Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: w trakcie wydarzenia dołączą do nas dudziarze z Kapeli ,,Sokoły" i zaśpiewają razem z nami dudziarskie kolędy.

 

Wstęp wolny.
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.