Aktualności Dodano: 25 maja 2022

Magia iluzji - spektakl w sali klubowej KOK

Data rozpoczęcia: 2022-06-22 20:00
Data zakonczenia: 2022-06-26

Już wkrótce w powietrzu wyczuwalna będzie prawdziwa magia! Kameralną scenę w Sali Klubowej Kościańskiego Ośrodka Kultury wypełni duet iluzjonistów. Po rozgrzewkowym spektaklu w rodzinnej miejscowości, gdzie publiczność bawiła się wybornie, dzieląc się znakomitymi recenzjami - nadszedł czas na trasę po Wielkopolsce!

 

Jako pierwszy na scenie wystąpi Michael Allen Iluzjonista – półfinalista 12. edycji popularnego telewizyjnego show „Mam Talent!”, pasjonat Kostki Rubika, i człowiek, który potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Zachwyceni jurorzy telewizyjnego show powiedzieli „tak”, otwierając mu drzwi do spełniania marzeń i do kariery iluzjonisty. Predyspozycje, ogrom treningu, głowa pełna pomysłów i błyskotliwość, czynią go scenicznym rekinem, który żywi się emocjami i reakcjami widzów. A te od zaniemówienia, przez niedowierzanie i zachwyt, aż po salwy śmiechu i radości wypełniają jego pokazy.

 

Drugi występujący to Artysta przez duże "A"! Prestidigitator Marcin Kaczmarek - podwójny rekordzista Guinnessa, laureat M1 Talent Show oraz uczestnik „Mam Talent!”. Pasjonat pięknych talii i ciepłych serc, człowiek, dla którego przebywanie wśród uroczych dam i dostojnych królów to codzienność. Nonszalancja, klasa i kunszt to cechy, które Marcin nabył podczas niemal 10-letniej przygody z iluzją.

 

Czas trwania spektaklu to 100 minut. Pula biletów ograniczona!

 

Bilety do nabycia w salonach Empik oraz online na stronach:

 

 

 

niedziela, 26.06, godz. 20:00

sala klubowa KOK