Aktualności Dodano: 28 stycznia 2020

Warsztaty aktorskie ,,Nie tylko talent..." - PRZENIESIONE

Data rozpoczęcia: 2020-03-28 10:00
Data zakonczenia: 2020-03-28 12:00

 

Warsztaty aktorskie

,,Nie tylko talent...",

 

... ale stała, świadoma praca nad sobą. Dbałość o sprawność własnego organizmu, który jest podstawą / warsztatem / pracy aktora.

Ćwiczenia nad głosem, aparatem wymowy, wyobraźnią i koncentracją.

 

Prowadzenie: 

Andrzej Jurczyński

aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (1977). Zagrał wiele ról teatralnych w różnorodnym repertuarze m.in. rola tytułowa w ,,Edyp królem" Sofoklesa, Gil w ,,Paradach" Jana Patockiego, Erich w ,,Opowieściach lasku wiedeńskiego" Odona von Horvatha, Antreprener Frank i Bastien w ,,Nocy w operze" opartej na motywach oper komicznych W. A. Mozarta (libretto Joanny Kulmowej), Syn w ,,Grupie Laokoona" Tadeusza Różewicza.

Wystąpił też w kilkudziesięciu telewizyjnych widowiskach rozrywkowych z cyklu: ,,Spotkania z Balladą" zrealizowanych w Ośrodku Telewizji Polskiej w Krakowie (m.in. jako Dyndalski w programie ,,Straszny dworek", Księgowy, Zastępca Szefa oraz Nauczyciel w cyklu ,,kopydłowskim").

W formie scenicznej i estradowej ,,Spotkań z Balladą" zagrał setki przedstawień na terenie kraju i za granicą.

Laureat dolnośląskiego plebiscytu ,,IGLICA-82".

Andrzej Jurczyński od kilku już lat wędruje szlakiem polskich zamków, dworów i dworków, prezentując monodram ,,Spór o zamek". Wszędzie wzbudza podziw widzów, treści adaptacji i kunsztu wykonawczego.

 

sala KOK, godz. 10:00

Czas trwania: 2 godz.

Opłata: 25 zł

Zapisy w sekretariacie KOK, ul. Mickiewicza 11, tel. 65 512 05 75