Aktualności Dodano: 31 stycznia 2022

Wielki Finał Orkiestry w Kościanie!

Data rozpoczęcia: 2022-01-31
Data zakonczenia:

73.000 złotych! Tyle zebraliśmy podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Sztabie #5638 w Kościańskim Ośrodku Kultury. Nie przeszkodziła nam niepogoda – wielka mobilizacja zdziałała wielkie rzeczy. Udało się to dzięki Wam. Jesteście wielcy! Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, wspaniałym wolontariuszom, wykonawcom i osobom życzliwym naszej zbiórce.

 

Wszystkim hojnym licytującym, darczyńcom i każdemu wspierającemu WOŚP wysyłamy wielkie podziękowania. Że byliście, pomogliście i że nie zraziła was niepogoda.

Ogromne podziękowania należą się również, a może przede wszystkim, naszym dzielnym wolontariuszom, którzy pomimo deszczu, chłodu i wiatru przemierzali ulice Kościana z puszkami w dłoniach. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Kościan są wam wdzięczni. Jesteście wielcy!

Jutro, czyli we wtorek, po dokładnym przeliczeniu podamy precyzyjną kwotę, jaką udało się zebrać podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo, przez cały czas trwa zbiórka w naszej eSkarbonce. W momencie, w którym tworzymy tę relację jej stan wynosi 6115 zł. Zapraszamy do dokonywania wpłat. Link do naszej eSkarbonki znajdziecie tutaj: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7fgxlk

 

Zobaczcie jak było – poniżej relacja fotograficzna.