Aktualności Dodano: 19 listopada 2022

Wyniki turnieju FIFA GAME DAY Kościan 2022

Data rozpoczęcia: 2022-11-22
Data zakonczenia:

Powrót Turnieju FIFA GAME DAY Kościan 2022 zakończył się wielkim sukcesem. W minioną sobotę na ekranie kinowym rozegraliśmy 32 mecze, na fotelach dla graczy znalazło się 32 uczestników, emocji na trybunach nie brakowało.

Tegoroczny turniej nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie naszych sponsorów. To dzięki nim mogliśmy zakupić duże gamingowe nagrody rzeczowe dla zwycięzców oraz nieco skromniejsze upominki dla wszystkich graczy biorących udział w rozgrywkach. Wspominamy ich raz jeszcze.

 


Głównym sponsorem Turnieju FIFA GAME DAY Kościan 2022 jest

Bank Spółdzielczy w Kościanie

 

 Sponsorzy:


 

 

 

WPU Adam Szymczak

 

 

Każdy gracz został uhonorowany dyplomem i nagrodą – pendrive’ami od firmy Matt Automotive, ledową podkładką pod mysz lub piłką – w zależności od etapu, do którego udało się dotrzeć. Była też niespodzianka, nagroda specjalna od sędziów naszego turnieju – Wiktoria i Janek wybrali najlepszego kibica na sali. Koszulka z logo GAME DAY oraz torba z upominkami trafiły do Zuzi, która dzielnie kibicowała do samego końca.

Wśród wszystkich obecnych nie zabrakło naszych wolontariuszy. Trzymali rękę na pulsie przez cały dzień za co im bardzo dziękujemy – Turniej FIFA GAME DAY nie byłby taki sam bez wolontariuszy w pomarańczowych koszulkach.

Po wielu godzinach emocjonujących rozgrywek dotarliśmy do finału – transmitowanego na żywo na naszym profilu na Facebooku, gdzie nadal jest dostępny do obejrzenia – w tym roku nagrodziliśmy aż 4 finalistów. Każdy z nich poza imiennym dyplomem i nagrodą otrzymał statuetkę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Nagrody wręczyli burmistrz Miasta Kościana Piotra Ruszkiewicz oraz Radosław Bobkiewicz – Wiceprezes ds. Handlowych Banku Spółdzielczego w Kościanie, głównego sponsora Turnieju.

 

I miejsce

Fotel gamingowy PRO-GAMER Yumisu oraz nagrodę specjalną od firmy Matt Automotive – pendrive o pojemności 64 GB zdobył Sasza Motylski

 

II miejsce

Zestaw dla graczy CORSAIR 4-in-1: klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka otrzymał Hubert Schwarz

 

III miejsce

Zestaw SHARKOON Skiller SGB30: klawiatura i mysz zdobył Mikołaj Chruścicki

 

IV miejsce

Słuchawki TRACER Gamezone Hydra Pro oraz kubek Paladone Playstation powędrowały do Dawida Krysiaka

 

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Mamy nadzieję, że Turniej FIFA GAME DAY stanie się wydarzeniem cyklicznym, jeszcze bardziej rozbudowanym, cieszącym się takim samym i większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kościana (i nie tylko!), a my z roku na rok będziemy mogli poszerzać naszą ofertę skierowaną do młodych ludzi.

To wszystko dzięki Wam! Bardzo dziękujemy za obecność, za odbiór i, mamy nadzieję, do zobaczenia za rok!