Aktualności Dodano: 05 sierpnia 2022

Marzenia w bańkowym kloszu spełniają się

Data rozpoczęcia: 2022-08-05
Data zakonczenia:

Niesamowity spektakl, który wprowadził widzów w magiczny świat teatru baniek mydlanych.

„Mam na imię Flora, a teraz Wy, na trzy cztery wszyscy razem, wykrzyczcie swoje imię”
I zaczęło się! Na sali rozległ się głośny, szczęśliwy chór wszystkich dzieci, które z zaciekawieniem czekały na dzisiejsze wydarzenie, także dorośli mieli okazję poczuć się jak kiedyś i dać upust swoim emocjom.
Magia baniek mydlanych, wspaniałe widowisko, które mogły współtworzyć dzieci oraz... dorośli. W rytm muzyki mistrzyni bańkologii kreatywnej wyczarowywała bańki ogniowe, lewitujące, dymne, deszcz baniek, wybuchający wulkan i wiele innych magicznych sztuczek. Ochotników do wspólnej zabawy nie brakowało, wystarczył tylko duży, szczery uśmiech, aby znaleźć się na scenie.
Flora zdradziła także kilka tajemnic: o tym, że bańki lubią ciszę i że trzeba zrobić „dzióbek” i że trzeba mieć jedną bardzo ważną rzecz, trzeba mieć marzenie, ogromne, i wypowiedzieć je w bańkowej kabinie koncentracji. N
a koniec każde dziecko, ale to każde, mogło wejść do ogromnej czarodziejskiej bańki i wypowiedzieć swoje marzenie we wnetrzu magicznego bańkowego klosza i uwierzyć, że ono może zacząć się spełniać, jeśli mu w tym pomożemy.

Dziękujemy za wspaniałe widowisko i magiczny świat baniek!