No cóż, taki naród

,,NO CÓŻ, TAKI NARÓD"

 

Spektakl teatralny w wyk. formacji Aktualnie Absolutnie Absurdalni

 

1 marca 2019 - Kościański Ośrodek Kultury

 


W naszym mieście powstała nowa farmacja, przepraszam, fermentacja, przepraszam, for...for...formacja. Powstała nowa formacja pod tytułem, to znaczy, pod nazwą... Absurdalnie Absolutnie...znaczy Absurdalnie Absolutnie Aktualnie...nie, nie...Absolutnie Aktualnie Absolutnie...nie...Aktualnie Absurdalnie Absolutni Absurdalni...Aktualni...
Aktualnie Absolutnie Absurdalnie

Formację tę powołał do życia Janusz znaczy Adam Godot, znaczy, ten... nie Godot...Beckett, nie... Znaczy... Dodot! Tak! Tak ten facet się nazywa.

Formacja powstała w listopadzie 2014r., co jakiś czas, miała umieszczać w internecie zrealizowane przez siebie filmiki. Zabawne, smutne, dramatyczne i in. Ale wszystkie ... absurdalne.

Splot okoliczności i inne... takie tam sprawiły, że udało się zamieścić tylko, a potem... to już nic! Ale jak się okazało, to nie do końca ,,nic", bo ... kraj nasz w okresie ,,nic" zaczął, w niezwykłym tempie, wypełniać się absurdem.

Absurd staje się wszechobecny, wszechogarniający. Aktualnie jest go Absolutnie ... dużo. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć formułę formacji o teatr, piosenkę... i inne takie tam.

Scenariusz i reżyseria: Janusz Adam Dodot

Wykonawcy: Mirka Wojciechowska, Maciej Dodot, Mateusz Jurga, Przemo Szwarc, Arek Wesołek, Tomek Żurek

Śpiew: Daria Kaczór,

Muzyka: Marcin Ruszkiewicz

Technika: Mariusz i Michał Odważni

Wizualizacje: Maciej Łupicki

 

Premiera online - 4 lipca 2020

 

 

 

Galeria:

Próba generalna

Premiera