VOICE STUDIO - zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży


Czy Twoim marzeniem był zawsze piękny śpiew?
Czy chcesz świadomie używać swojego głosu? 
Czy chcesz nabyć pewności siebie poprzez kontakt ze sceną?
Czy chcesz spróbować sił solo, nie w chórze?

Zapraszamy do Voice Studio!

Na zajęciach:
-     uczymy się śpiewać od podstaw lub doskonalimy i rozwijamy swój warsztat wokalny (w zależności od zaawansowania),
-     pracujemy nad emisją głosu poprzez ćwiczenia indywidualnie dostosowane do młodych wokalistów,
-     dążymy do prawidłowego oddechu, rozwijamy skale głosu, jego brzmienie, 
-     pracujemy nad dykcją, artykulacją oraz intonacją,
-     uczymy się wykorzystywać rezonatory głosu, 
-     poznajemy różne techniki wokalne,
-     skupiamy się na pracy na piosence, a także interpretacją słowa w śpiewie,
-     uczymy się pracy z mikrofonem, obycia i doświadczenia scenicznego, które zdobywane jest podczas cyklicznych, jak i okolicznościowych występów,
-     budujemy osobowość sceniczną, zdobywamy kompleksową wiedzę fizjologiczną i psychologiczną o naszych głosach,
-     przygotowujemy się do występów oraz konkursów wokalnych.

Każde zajęcia to emisja głosu pod czujnym uchem instruktora, śpiew w zespole wokalnym oraz indywidualne sesje pracy nad głosem i piosenką, podczas których uczniowie skupiają się na wybranym utworze solowym. Zwieńczeniem zajęć są tematyczne koncerty oraz występy okolicznościowe i inne projekty.

Termin: Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1,5 h) w małych grupach, dobranych wg stopnia zaawansowania wokalnego oraz wieku. Terminy ustalane indywidualnie.

Miejsce: KOK

Koszt: zajęcia płatne
Kontakt: 65 512 05 75

Prowadzenie zajęć:

Daria Kaczór-Boś: wokalistka, autorka tekstów, instruktor i trener wokalny, pedagog, założycielka Voice Studio. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu (specjalności aktor/piosenkarz  scen muzycznych) oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatka wielu festiwali i przeglądów wokalnych rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Brała udział w warsztatach wokalnych, seminariach oraz szkoleniach prowadzonych przez m.in. dr Krzysztofa Izdebskiego (San Francisco, USA), dr Ilter Denizoglu (doctorVOX), Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, Mieczysława Szcześniaka. Ćwierćfinalistka programu telewizyjnego Must Be The Music, juror konkursów wokalnych, obecnie wokalistka leszczyńskiego zespołu Sunday Morning. Autorka prac naukowych pt. „Kształtowanie głosu dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”, „Znaczenie emisji głosu w zawodzie nauczyciela”. Jako trener wokalny skupia się na indywidualnym podejściu do młodych wokalistów, korzystając z wielu technik, m.in. NVP, LaxVox, MIX oraz mając na uwadze fizjologiczne, psychologiczne, a także akustyczne aspekty pracy z głosem.