Aktualności Dodano: 28 lipca 2023

Światło, kamera, akcja!

Data rozpoczęcia: 2023-07-28
Data zakonczenia:

Wkroczyliśmy na tajemnicze ścieżki sztuki filmowej. Od dzisiaj znajdziecie nas również na Tik Toku! Pod nazwą @kulturalnykoscian. Pierwszy filmik z udziałem pracowników już dostępny do obejrzenia.

 

A my w związku z tym zaprosiliśmy do zabawy również dzieci – i tak powstały warsztaty KREATYWNE FILMOWANIE. Wprowadziliśmy dzieci w tajniki powstawania krótkich filmów – od pomysłu, przez nagranie, aż po montaż. Uczestnicy wcielili się w przeróżne role. Pojawiło się mnóstwo pomysłów (a czasu na realizację wszystkich tak niewiele!), które staraliśmy się wykorzystać podczas nagrań. W ciągu godziny powstały aż trzy filmy! Był czas na rozmowę, dzielenie się wrażeniami, kolejnymi pomysłami na nagrania i montaż – okazuje się, że niektórzy z nas mają już swoje pierwsze kroki w filmowaniu za sobą.

 

Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, szczególnie aktorskie. Filmy, które udało nam się stworzyć już niedługo pojawią się na naszym profilu na Tik Toku. Zapraszamy do odwiedzenia nas również tam – to dopiero początek zabawy!