Aktualności Dodano: 21 lutego 2022

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA: Filmowe hity i nowości

Data rozpoczęcia: 2022-03-08
Data zakonczenia: 2022-03-08

We wtorek, 8 marca BNP PARIBAS IDĘ DO KINA w Kościańskim Ośrodku Kultury. Filmowe hity i nowości w Dzień Kobiet - ale nie tylko dla kobiet!

 

 

W REPERTUARZE:

 

"Ups 2! Bunt na Arce" godz. 13:00
przygodowy / familijny / komedia, czas trwania: 87 minut

Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.

 

 

"Miłość jest blisko" godz. 15:00
komedia romantyczna, czas trwania: 107 minut, ograniczenia wiekowe: 13+

Natalia i Adam znają się od dziecka. Są sąsiadami i najbliższymi przyjaciółmi. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Adam jako dziesięciolatek oświadczył się Natalii, ale kiedy dorośli, wybrali sobie jednak innych partnerów. Natalia szuka mężczyzny, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Opiekuńczego domatora, nudziarza. Adam natomiast, którego żona porzuciła, bo takim nudziarzem jest, postanowił coś w końcu przeżyć. Jego celem jest podróż do Amazonii, a idolką podróżniczka i pisarka Marika Szwarc. Któregoś dnia marzenie Adama się spełnia i los stawia na jego drodze piękną podróżniczkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem Natalia poznaje Bruna - dentystę. Przypadkowa znajomość zapowiada się bardzo obiecująco.
Czy spełnione marzenie Adama na pewno jest tym, co uczyni jego życie szczęśliwym?
Czy Bruno okaże się wymarzonym partnerem dla Natalii? Jak skończy się ta historia…?

 

 

"Krime Story. Love Story" godz. 17:00
komedia gangsterska, czas trwania: 116 minut, ograniczenia wiekowe: 15+

"Krime Story. Love story" to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu "Proceder". Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja "Romea i Julii".

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. Życie jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

 

 

"Batman" godz. 19:30
science-fiction, sensacja, superhero, czas trwania: 176 minut, ograniczenia wiekowe: 13+

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tej dekady! Kolejne wcielenie kultowej postaci Batmana, tym razem oddane w ręce idola i jednego z najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia – Roberta Pattinsona (Saga Zmierzch, Lighthouse). Po bardzo udanej adaptacji Jokera ten film musiał się udać…

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników — w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) — i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

 

 

 

Zamów bilety na stronie idedokina.pl lub w kasie kina (Kasa kina czynna w dniu przyjazdu kina).

Ceny biletów:
18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

 

Do kina wraca kącik gastronomiczny z pysznym popcornem i produktami z grupy The Coca-Cola Company: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy i Kropla Beskidu.


W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa.
Seanse w sali widowiskowej KOK.

 

WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE:

1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą strój zasłaniający nos i usta
2. Szczegółowy regulamin dla widzów:
a)      widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza

b)      aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też zasłonić usta i nos na sali

c)      i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury

3. Bilety będą sprzedawane na 100% miejsc na sali
4. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć.