Aktualności Dodano: 25 marca 2022

Zapraszamy do kina BNP PARIBAS w sobotę 9 kwietnia

Data rozpoczęcia: 2022-04-09
Data zakonczenia: 2022-04-09

 

W sobotę, 9 kwietnia, w Kościańskim Ośrodku Kultury BNP PARIBAS IDĘ DO KINA - filmowe hity i nowości dla dzieci i dla dorosłych!

 

W REPERTUARZE:

 

 

10:00

Zestaw krótkich animacji bez dialogów (bezpłatnie dla dzieci z Ukrainy)
Короткометражні анімаційні фільми без діалогів

“Восьминіг” / Німеччина 2015, 4 хв | “Тигринятко” / Німеччина 2015, 4 хв | “Маленька пташка і гусінь” / Швейцарія 2017, 4 хв | “Привіт, Оленятко!” / Угорщина 2015, 7 хв | “ в танці” / США 2017, 9 хв | “Кіоск” / Швейцарія 2013, 7 хв

Aby wejść na seans, należy pobrać bezpłatny bilet w kasie naszego kina.
Szczegóły w karcie filmu: https://idedokina.pl/film/242

 

 

 

11:00

"Zając Max: Misja Pisanka"
przygodowy / familijny, czas trwania: 76 min.

Piotr Adamczyk powraca do roli Zająca ratującego Wielkanoc!
Wielkanoc w niebezpieczeństwie! Tu pomóc może tylko zgrana zajęcza paczka, która na robieniu jaj zna się zawodowo. Gdy cała świąteczna magia znika – jedynym ratunkiem są zaufanie i współpraca z ich największym wrogiem: lisem. Druga część komediowo-przygodowej opowieści o futerkowych bohaterach, pisankach i wielkanocnej magii. Animacja, która udowodni, że przyjaźń ma wielką moc, a lisa nie należy osądzać po jego kicie.

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

 

 

13:00

"Za duży na bajki"
przygodowy
, 7+, czas trwania: 106 min.

Turniej, kasa i psychofanki – to życiowe PIRYTETY dziesięcioletniego e-sportowca Waldka. Kiedy jest już na dobrej drodze do realizacji swoich życiowych celów, mając do tego wsparcie ukochanej, choć nadopiekuńczej mamy, pojawia się ona… cała na kolorowo – ciotka Mariolka. Od tej pory życie Waldka będzie musiało nabrać nieco innego tempa…
Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej… Młodzi bohaterowie filmu „Za duży na bajki” nie mają łatwo. W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki (Dorota Kolak), która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.

 

 

 

15:00

"Marzec ‘68"
historyczny / romans, 13+, czas trwania: 120 min

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza „Dziadów”, które wystawiane były w Teatrze Narodowym przez Kazimierza Dejmka. Wśród protestującej młodzieży są także Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss). Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Młodzi, szaleńczo w sobie zakochani, niczym w dramacie Szekspira „Romeo i Julia”, w ogarniętym buntem kraju, walczą o swoje uczucie.

Czy ich miłość przetrwa? Czy zdołają pokonać przeciwności, które stawia przed nimi los…?

 

 

17:15

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a"
przygodowy / fantasy, 13+, czas trwania: 142 min.

Powrót jednej z najbardziej znanych i lubianych serii filmowych świata. Tym razem „Fantastyczne zwierzęta” zostaną bardzo mocno osadzone w świecie Hogwartu. Ten film trzeba zobaczyć!!!

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

 

 

19:55

"Batman"
Science-Fiction / sensacja / superhero, 13+, czas trwania: 176 min.

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tej dekady! Kolejne wcielenie kultowej postaci Batmana, tym razem oddane w ręce idola i jednego z najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia – Roberta Pattinsona (Saga „Zmierzch”, „Tenet”, „Lighthouse”). Twórcy filmu zapowiadają powrót „Batmana” do klimatu „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana i „Jokera” w reżyserii Todda Phillipsa. Ogromne, wręcz niespotykane zainteresowanie na świecie powoduje, że pojawiają się pierwsze plotki o nowej, batmanowej trylogii.

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników — w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) — i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

 

 

 

Zamów bilety na stronie idedokina.pl lub w kasie kina (Kasa kina czynna w dniu przyjazdu kina).

Ceny biletów:
18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów.
Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.

 

Do kina wraca kącik gastronomiczny z pysznym popcornem i produktami z grupy The Coca-Cola Company: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy i Kropla Beskidu.


Seanse w sali widowiskowej KOK.

 

WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE:

1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą strój zasłaniający nos i usta
2. Szczegółowy regulamin dla widzów:
a) widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza

b) aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też zasłonić usta i nos na sali

c) i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury

3. Bilety będą sprzedawane na 100% miejsc na sali
4. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć.