Filmowy Dzień Kobiet - 3 marca

 

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Wiesława Kota. Nie podajemy tytułu filmu - niech pozostanie zagadką. Możemy zapewnić jednak, że czeka nas seans jednej z nowszych produkcji amerykańskich. Komedia romantyczna pełna ciepła, dobrego humoru, miłości i to z prawdziwie gwiazdorską obsadą. Wszystkie Panie zabieramy w podróż na tropikalną wyspę, a Panowie, oczywiście - mogą do nas dołączyć!

Zapraszamy na seans, który poprzedzi autorska prelekcja dra Wiesława Kota dotycząca filmu oraz na dyskusję po projekcji.

 

piątek, 3.03, godz. 18:00

sala kinowa KOK

WSTĘP WOLNY

 

Rezerwacja miejsc pod numerem tel.: (65) 512 05 75

 

 

DKF 3.03. „Bilet do raju”.
Podsumowanie dyskusji

Pozwoliliśmy tej „miłej bajeczce” osadzić się w umyśle i duszy w trybie milczącym. Było to jednakowoż milczenie brzemienne – z satysfakcją, że nawet dramatyczne losy ludzkie mają swój pogodny rewers. Z widowni emanowała ulga, że ludzkie sprawy zmierzają – mimo wszystko – w dobrą stronę. A brylantowa przyroda – jak z folderu turystycznego – daje ludzkim losom nad wyraz korzystny podkład.

Jedynym zgrzytem w tej sielskiej atmosferce pozostał fakt – ujawniony w  rozmowach kuluarowych – że w jednym z górnych rzędów doszło między mężem i żoną do gorszącej walki o podłokietnik. Cóż – w ten sposób startuje zapewne kolejna komedia romantyczna...

 

 

 

 

Patronat medialny: